25 Eylül 2012 Salı


Avrupa'nın 1 numaralı Serumu 1. Yılını Kutluyor!
VISIONNAIRE
[LR 2412 4%]
İleri Düzey Cilt Düzeltici
Kırışıklıklar, gözenekler ve homojenlik.

Avrupa’nın 1 Numaralı Serumu 1. Yaşını Kutluyor!
Eylül 2011’de kadınların beğenisine sunulan Visionnaire [LR 2412 4%], hızla kadınların vazgeçilmezleri arasına girdi. Çıktığı günden beri Kırışıklıklar – Gözenekler – Homojenlik için tek ürün söylemiyle çıkan ürün kadınların ortak endişelerine tek bir ürünle cevap verek Lancôme’un cilt bakımındaki farkını ortaya koydu.
Dünya çapında pek çok ödülün sahibi olan ürün, 2011’de Avrupa’nın 1 numaralı serumu seçildi.
Mayıs 2012 itibariyle marka sadece kadınların değil erkeklerinde bu ürünü kullanmaları gerektiğini duyurdu. “Özellikle tıraştan sonra nemlendirici kullanmakta olan erkekler, cilt bakımı rutinlerine yeni bir adım eklediler: bundan daha büyük bir mutluluk duyamazdık!”
Haziran 2012 tarihinde ürünün kırışıklıklarının gözle görülür oranda azaltmasının, gözeneklerinin daha sıkı bir görünüme kavuşturmasının ve cilt tonu eşitsizliklerini azaltmasının yanı sıra koyu lekeler üzerinde de etkli olduğu ortaya konuldu. Üstelik ilk defa bir cilt bakımı 1.000’den fazla kadın üzerinde test edildi.
Herkesin konuştuğu Serum Visionnaire’in 1. Yaşını kutluyor, tüm kadınlara Visionnaire ile saf güzelliğe sahip bir cilt sonucu diliyoruz.

Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 207 TL (30 ml),  279 TL (50 ml)  

Not: Basın Bültenidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder