20 Ocak 2013 Pazar

/www.kurusukurusuna.com

%100 Müşteri Memnuniyeti

Yaptığımız işin her aşamasında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlamaktayız. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına saygı duymaktayız. Bu istek ve ihtiyaçları tam olarak anlamak ve bunların ötesine geçebilmek öncelikli hedeflerimiz arasındadır. 

Dürüstlük

Sorumluluklarımızı yerine getirirken dürüst, güvenilir ve adaletli davranmaya gerekli özeni göstermek birincil öneme sahiptir. Gerek müşterilerimiz gerekse iş ortakarımız Kuruşu Kuruşuna (.com) ile çalıştıkları müddetçe  hak ettikleri saygıyı ve değeri gördüklerini hissedeceklerdir. Etik ve moral değerlere verdiğimiz önem günlük ticari hayatımızın değişmez bir parçası durumunda dır.

Sosyal Sorumluluk

Sosyal sorumluluk bilincini günlük hayatının bir parçası haline getiren Kuruşu Kuruşuna (.com) ticari faliyetlerinin sonucu ortaya çıkan gelirini eş zamanlı olarak toplum ile paylaşarak bu konuya verdiği önemi açıkça ortaya koymaktadır. Toplumdan aldığını yine bir anlamda toplum ile paylaşan organizasyonumuzun kapıları sosyal dayanışmayı pekiştirecek hertürlü projeye ardına kadar açıktır.

Tedarik Zincirine Verdiğimiz Önem

Kuruşu Kuruşuna (.com), tüm tedarikçilerini, dağıtım kanalı elemanlarını ve diğer menfaat sahiplerini uzun vadeli iş ortakları olarak görmektedir. Müşterilerine en kaliteli ürünleri, en kısa sürede ve en avantajlı fiyatlarla sunmak adına tedarik zinciri yönetimine büyük hassasiyet göstermektedir.

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder